+371 26418376
janis@energooptimus.lv
Sākums Mūsu darbi Par mums Sertifikāti Pieteikums Kontakti Apkures kalkulators


Uzņēmums Energo Optimus dibināts 2006.gadā ar mērķi sniegt un popularizēt alternatīvās (zaļās) enerģijas ieguves veidus un pielietojumu, kā ģimeņu privātmājās, tā arī sabiedriskās ēkās un objektos.

Uzņēmuma darbinieki, papildus pofesionālai izglītībai inženiertehniskajās zinībās, ir apmeklējuši ražotāju izglītojošos seminārus Zviedrijā, Vācijā, Latvijā, Polijā, kā arī Somijā.  Esam sertificēti pasaulē pazīstamu un atzītu ražotāju, kā Nibe, Hautec, Panasonic, Buderus, Solvis un Gebwell sadarbības partneri.

Uzņēmums Energo Optimus savas darbības laikā ir uzstādijis vairāk kā 90 ģeotermālo siltumsūkņu, ap 80 gaisa siltumsūkņu, ap 60 apkures katlus un 40 saules kolektoru sistēmas siltā ūdens un apkures atbalstam, gan privātmāju, gan komerctelpu un sabiedrisu ēku objektos.

Otrs uzņēmuma darbības virziens ir daudzdzīvokļu, sabiedrisko ēku un privātmāju individuālo siltummezgla projektēšana un montāža. Esam izstrādājuši un uzstādījuši siltummezglus Olaines Mehānikas Tehnoloģijas koledžā 4 objektos, vairākās dzīvojamās mājās,  sabiedriskās iestādēs un komercobjektos Liepājā, Pāvilostā, Saldū, Jūrmalā, kā arī Rīgas rajonā.

Izmantojam jaunākos Danfoss un WTT siltummaiņus, DAB un Grundfos cirkulācijas sūkņus, Ouman un Danfoss procesorus, Belimo un Honeywell izpildmehānismus.

Individuāli izstrādājam projektus apkurei un santehniskām iekārtām.

Page Title